Yeni Anayasa konferansı

Muğla İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (MİHDER) ile Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Muğla’da üç farklı etkinlik gerçekleştirilecek.

MİHDER tarafından düzenlenecek olan “Aynı Sırayı Paylaşanlar” adlı programda Sosyolog Dr. Ramazan Akkır, imam hatip lisesi yıllarındaki hatıralarını paylaşacak. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenecek olan “Türkiye’de Güncel Siyas Olaylar ve Yeni Anayasa” başlıklı programda da Dr. Akkır’ın özellikle referandum sürecini ele alacağı bekleniyor.

1997 yılında Muğla İmam Hatip Lisesi’nden mezun olan Dr. Akkır, MİHDER’in düzenlediği iki farklı programda, imam hatip lisesi öğrencileriyle bir araya gelecek. “Aynı Sırayı Paylaşanlar” adıyla yapılacak olan programların ilki 15 Şubat 2017 Çarşamba günü saat 11.45’te Muğla Menteşe İmam Hatip Ortaokulu ve Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleştirilecek. İkincisi de aynı gün saat 14.00’da Muğla Menteşe Şehit Mehmet Çetin Anadolu Erkek İmam Hatip Lisesi’nde yapılacak.

Dr. Akkır, 15 Şubat 2017 Çarşamba günü Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın davetlisi olarak katılacağı etkinlikte ise, “Türkiye’de Güncel Siyasi Olaylar ve Yeni Anayasa” başlıklı bir konferans verecek. Program saat 17.00’da Muğla Kötekli Gençlik Merkezi’nde düzenlenecek.

mihder_muğla_15.02.2017

 

gençlik ve spor bakanlığı_muğla_15.02.2017

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir