Diriliş Ertuğrul 72. Bölümde Ertuğrul’u bekleyen sorular! Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragman

Türkiye’nin en çok izlenen dizilerinden Diriliş Ertuğrul’un bu hafta 72. Bölümü yayınlanacak. TRT 1’de Çarşamba günü ekrana gelecek olan 72. Bölümde neler olacak? Tüm yorumları okuyabilir ve Diriliş Ertuğrul 72. Bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Düşmanları çoğalan Ertuğrul, Osmanlı Devleti’nin kuruluşuna ışık tutuyor.

Diriliş Ertuğrul 72 bölüm fragmanı aşağıda verilmiştir.

Reyting rekoru kıran Diriliş Ertuğrul’un 72. Bölümü 11 Ocak Çarşamba günü saat 20.00’da TRT1’de yayınlanacak. Peki Diriliş Ertuğru’un 72. Bölümünde izleyiciyi neler bekliyor.

Diriliş Ertuğrul, bu hafta ortalığı kasıp kavuracak. Oba Beyin tüm zorluklara rağmen babası Süleyman Şah’tan aldığı gücü ateşlendirmesi beklenmeyen sonuçlar doğuracak.

ERTUĞRUL, URAL’IN SİNSİ OYUNU GÖRECEK Mİ?

Diriliş Ertuğrul’un geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde sinsi planlarına ara vermeyen Ural, Karakoncolos’u kullanıp Ertuğrul Beyin altın madenine baskın yapmıştı. Son anda yetişen Ertuğrul, Haçaturyan’ı kurtardı. Ertuğrul Bey’in Ural’a ne yapacağı ise merak ediliyor.

ERTUĞRUL BEYİN NE YAPACAĞI MERAK EDİLİYOR?

Ertuğrul Bey tarafından fethedilen Hanlı Pazar’da ticaretin İslami ilkelere göre şekillenmesi başlanmış ancak bu durum bazı odakları rahatsız diyor. Şer güçler, Ertuğrul’un kurduğu bu yapıyı yıkmak için ne yapacak?

Bölgedeki eşkiyaları bertaraf eden Ertuğrul, Karacahisar kalesinden gelen habere nasıl bir tepki verecek?

Ertuğrul Bey, içine düştüğü zor durumda nasıl bir strateji izleyecek?

Ertuğrul Bey’in reddettiği evlilik teklifi Aslıhan’da kine dönüşecek mi?

Aslıhan’ın aşk kindarlığından Çolpan nasıl istifade edecek?

dirlis-ertugrul-dizi-4

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’UN OYUNCULARININ GERÇEK İSİMLERİ

11 Ocak’ta 72. Bölümü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul dizisinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan ve Esra Bilgiç’in yer alıyor. Senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Aslı Zeynep Peker Bozdağ yazıyor. Metin Günay yönetmenliğini yapıyor. Diriliş Ertuğrul, 11 Ocak Pazartesi günü saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında olacak. Dizinin bu hafta da reyting rekoru kırması bekleniyor.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİNDEN FOTOĞRAFLAR

dirlis-ertugrul-dizi-5

dirlis-ertugrul-dizi-2

dirlis-ertugrul-dizi-1

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 72. BÖLÜM FRAGMANI İZLEYİN

11 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul 72. Bölümünün fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı…

 

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir