Baba Candır dizisinde bu hafta bekleyen sürpriz

Baba Candır Dizisi’nin bu haftaki bölümünde neler olacak. TRT 1’in sıcacık aile dizisi Baba Candır yeni bölümü ile 8 Ocak Pazar akşamı 20.00’de ekrana gelecek!

Baba Candır dizisinin oyuncu Kadrosunda Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Ayfer Tokatlı ve İpek Tuzcuoğlu gibi usta oyuncuların yer aldığı TRT 1’in sevilen aile dizisi Baba Candır, 8 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’da 53. bölümü ile TRT 1 ekranında izleyici ile buluşacak.

53.BÖLÜMDE SÜRPRİZ

TRT 1 ekranlarının sıcacık aile dizisi “Baba Candır’ın 53.bölümünde Salih’in hastalığını öğrenmeleriyle babalarına daha konforlu ve rahatlık dolu bir hayat sunmaya çalışan Egemen ve kardeşlerinin planları, babalarının onların oynadığı oyunu anlamasıyla bozulacak. Bunun üzerine çocuklar yeni planlarını Haluk üzerinden kurmaya karar verecekler. Çocuklar yeni planlarını yaparken Salih’in hastalığını yeni bir kişi daha öğrenecektir.

ÇOCUKLARININ HASTALIĞINI ÖĞRENECEK Mİ?

Çocuklarının hastalığını öğrendiğini bilmeyen Salih, onların neden böyle numaralar çevirdiğini anlamaya çalışacaktır fakat Elif’in verdiği ani bir karar Salih’in hayatını altüst edecektir. Haluk, Salih için ne gibi yeni planlar kuracaktır? Salih, Elif’i verdiği karardan geri döndürebilecek midir? Salih’in hastalığını kim öğrenecektir?

baba-candir2

ÇAĞRI BAYRAK YÖNETİYOR

MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Tayfun Güneyer’in yazdığı ve Çağrı Bayrak tarafından yönetilen Baba Candır, 53. bölümü ile 8 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak.

DİZİNİN KÜNYESİ

Yapım: MF Yapım

Yapımcı: Faruk Bayhan

Yönetmen: Çağrı Bayrak

Senaryo: Tayfun Güneyer

Oyuncular: Settar Tanrıöğen, Tülay Bursa, Uraz Kaygılaroğlu, Berna Koraltürk, Özgün Karaman, Melis Tüzüngüç, Tolga Pancaroğlu, Dila Bayrak, Ayfer Tokatlı ve İpek Tuzcuoğlu

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir